ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Gençlerimizden Bayram Mesajı

Gençlerimizden Bayram Mesajı

Tek yürek olmak aynı ortamı değil aynı hissi paylaşmak aynı hayallerin peşinde koşarak hayalleri gerçekleştirmeye çalışmak aynı duaya âmin demektir.

Bu bayram dost, akraba fark etmeksizin kimseyle görüşmeyecek olmamız birbirimize hayır dualarında bulunmamıza ve bu günleri en kısa sürede atlatmak için sabretmemize engel değildir. Şehit Erdem Öztürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni Esra ACAR koordinesinde hazırlanan ve Nevzat Ayaz Sosyal Bilimler Lisesi, 15 Temmuz Anadolu Lisesi, Hacı Muradı Veli Anadolu İmam Hatip Lisesi, Şehit Erdem Öztürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Fatih Sultan Mehmet Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Hasan Şehit Gülhan Cumhuriyet Anadolu Lisesi işbirliğiyle hazırlanan bu etkinlikte, samimiyetiyle ünlü olan milletimizin her ferdinin kalbinde gömülü birlik olma duygusu yansıtılmaya çalışıldı. Bayramınız kutlu olsun.

28-05-202028-05-202028-05-2020

Video İçin Tıklayınız

Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi No.38 ÇANKIRI - 03762131536, 03762131134

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.