ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Gençlik Haftasında Çankırı Lisesi Öğrencilerinden Örnek Davranış

Gençlik Haftasında Çankırı Lisesi Öğrencilerinden Örnek Davranış

Çankırı Lisesi öğrencileri tarafından 2023-2024 eğitim öğretim yılı Sosyal Sorumluluk Programı kapsamında Korgun Sevgi Evleri Sitesi'ne "Her çocuğun içinde, sevgi ile doldurulmayı bekleyen bir 'duygu deposu' vardır" düşüncesinden hareketle bir ziyaret gerçekleştirildi.

 

            17 Mayıs 2024 Cuma günü Müdür Yardımcısı Ümit Erkan ve Kimya öğretmeni Mürüvvet Gültepe eşliğinde gerçekleştirilen ziyarette, öğrenciler palyaço kostümleriyle küçük yürekleri heyecanlandırırken, yüz boyama, mini yarışmalar, müzikle dans ve küçük hediyelerle çocukların yüzünde bir tebessüm oluşturdu.

 

            Proje etkinliğine katılım sağlayan 9/C sınıfı öğrencileri, projenin bir parçası olmaktan büyük mutluluk duyduklarını belirterek, çocuklarla ilerleyen zamanlarda daha sık vakit geçirmek istediklerini ifade ettiler.

 

            Çankırı Lisesi öğrencilerini bu örnek davranışlarından dolayı tebrik eder, Korgun Sevgi Evleri Sitesi Müdürlüğü'ne misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ederiz.

 

22-05-202422-05-2024

Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi No.38 ÇANKIRI - 03762801800, 03762801900

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.