ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Gençlik Projeleri Destek Programı Başvuruları Kabul Gören Okullarımız

Gençlik Projeleri Destek Programı Başvuruları Kabul Gören Okullarımız

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından gençlerimizin hayallerini desteklemek, gönüllülük çalışmalarını güçlendirmek, ülkemiz ve insanlık için yenilikçi fikirlere ve girişimlere imkan tanımak, kültürel etkinliklere ve sanata katılımı öncelemek, gençlerimizin kişisel ve sosyal gelişimlerine katkı sunmak, çevreye ve tüm canlılara duyarlılığı artırmak, aktif bir hayat tarzını teşvik etmek hedefleri doğrultusunda "Gençlik Projeleri Destek Programı" çalışması gerçekleştirildi.

İlimizden de "Gençlik Projeleri Destek Programı"na başvurular yapıldı. Yapılan başvurular sonucunda,  Ahmet Mecbur Efendi Bilim ve Sanat Merkezi'nin "Bilim Tarihine Işık Tutan Türk Prof. Dr. Fuat SEZGİN" projesi, Eldivan Çok Programlı Anadolu Lisesi'nin "Gençlik Fuat SEZGİN'in İzinde Lisan Öğreniyor" projesi, 30 Ağustos İmam Hatip Ortaokulu'nun "Hayvan Dostu Okul" projesi, Şehit Mehmet Ata Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin "Yaşam Can Dostları İle Güzel" projesi, Kurşunlu Şehit Murat Ustaoğlu Anadolu Lisesi'nin "15 Temmuz'un İzleri" projesi, Şehit Erdem Öztürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin "Mutfakta Zaman Yolculuğu" projesi  kabul edildi.

Projelerin yazılması sürecinde emeği geçen idarecilerimize, öğretmenlerimize, proje eğitmenlerimize ve öğrencilerimize başarılar diler, teşekkür ederiz.

Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi No.38 ÇANKIRI - 03762131536, 03762131134

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.