ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Güneş İlkokulu’ndan Çocuğum İlkokula Başladı Uyum Seminerleri

Güneş İlkokulu’ndan Çocuğum İlkokula Başladı Uyum Seminerleri

Güneş İlkokulu ve Çankırı Şehit Yusuf Çelik Rehberlik Araştırma Merkezi iş birliği ile 1. sınıf velilerine yönelik olarak veli eğitim semineri düzenlendi.

Güneş İlkokulu Müdürü Muzaffer DERELLİ, Rehberlik Araştırma Merkezi Müdürü Çelebi ÇAĞLAYAN, Okul Rehberlik Öğretmenleri Mustafa YILMAZ ve Şaduman AKKAYA tarafından "Okulun Genel İşleyişi, Okula Uyum, Rehberlik Servisinin Tanıtımı, Okul Kuralları ve Çocukların Eğitiminde Dikkat Edilmesi Gereken Konular" hakkında öğrenci velilerine bilgilendirme yapıldı.

Okul Müdürü Muzaffer DERELLİ, Güneş İlkokulu olarak öğrenci-veli ve okul işbirliğine çok önem verdiklerini belirterek, seminerlerin öğrenci sayısının fazla olmasından dolayı gruplar halinde planlandığını ilk grubun yoğun bir katılım ile gerçekleştiğini, bu çalışmaların belirli aralıklarla düzenlenmeye devam edeceğini belirterek tüm öğrenci velilerine ve emeği geçenlere teşekkür etti.

Seminer okula uyum ve okulun genel durumu ile ilgili soru-cevap kısmı ile sona erdi. Öğrenci velileri yapılan çalışmadan oldukça memnun kaldıklarını belirtti.

 

 

28-09-201828-09-201828-09-201828-09-2018

Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi No.38 ÇANKIRI - 03762131536, 03762131134

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.