Gürhan Titrek Mesleki Eğitim Merkezi Öğrencileri Üç Yıldır Arka Arkaya Avrupada
![Gürhan Titrek Mesleki Eğitim Merkezi Öğrencileri Üç Yıldır Arka Arkaya Avrupada](/meb_iys_dosyalar/2019_03/14132932_1.jpg)
İlimiz Gürhan Titrek Mesleki Eğitim Merkezi Müdürlüğü’nün hazırladığı ve Ulusal Ajans tarafından kabul edilen Erasmus+ programı “Mesleki Eğitim Öğrenci ve Personel Hareketliliği Projesi” kapsamında 2018-1-TR01-K102-050681 numaralı “Çevreci Otomobil Teknolojileri Stajı” isimli proje ile Gürhan Titrek Mesleki Eğitim Merkezi “Motorlu Araçlar Teknolojisi” alanı öğrencilerinden 7 öğrenci ve 1 Öğretmen Romanya’nın Bükreş şehrinde 17 - 30 Mart 2019 tarihleri arasında 2 hafta süresince İşletmede Mesleki Eğitim Çalışması yapacaklardır.
Okul yönetimi ve proje ekibimize çalışmalarında başarılar dileriz.