ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Güzel Sanatlar Podcast Ulusal Bir Marka Oldu

Güzel Sanatlar Podcast  Ulusal Bir Marka Oldu

Türkiye'de Liseler arasında yapılmış ilk Podcast olma özelliğini taşıyan Çankırı İl Milli Eğitim Müdürlüğü Selahattin İnal Güzel Sanatlar Lisesi Podcasti Türk Patent Kurumu tarafından tescillendi.

                Geçtiğimiz yıl yayın hayatına başlayan podcast çalışması İlimiz Selahattin İnal Güzel Sanatlar Lisesi öğretmen ve öğrencileri tarafından büyük titizlikle sürdürülüyor. Podcast yayınlarında Güzel Sanatlar Lisesi öğrenci ve öğretmenleri sanatsal ve edebi alanlarda çeşitli sohbet ve dinletiler gerçekleştiriyor.

                Sunuculuğunu Okul Müdürü Mehtap Meydaneri  ve Edebiyat Öğretmeni Hatice Geçim'in yaptığı projede bugüne kadar toplam 25 bölüm çekildi ve Spotify, Buzzsprout, Apple Podcast üzerinden yayınlandı.

Proje Genel Koordinatörlüğünü Ali Meydaneri, Yayın Yönetmenliğini Şafak Yılmaztürk ve İçerik Düzenlemelerini Hatice Geçim tarafından yapılan Güzel Sanatlar Podcast'te her bölümde Güzel Sanatlar Lisesi öğretmen ve öğrencileri görev alırken, zaman zaman  farklı konu ve konuklar ile program zenginleştiriliyor.

Güzel Sanatlar Podcast yayınlarını  linklerden takip edebilirsiniz.

 

Buzzsprout

Spotify

ApplePodcast

27-02-202327-02-2023

Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi No.38 ÇANKIRI - 03762131536, 03762131134

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.