ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Hacı Murad-ı Veli İHO´dan Farklı Bir Çalışma "Herşey Okulumuz İçin"

Hacı Murad-ı Veli İHO´dan Farklı Bir Çalışma  "Herşey Okulumuz İçin"

       Çankırı Hacı Murad-ı Veli İmam Hatip Ortaokulu,  eğitim öğretimde strateji belirleme ve kaliteyi arttırmada farklı bir çalışmaya imza attı..

       26/02/2017 Pazar günü, Çankırı Karatekin Üniversitesi Öğretim üyesi  Yrd. Doç. Dr. Süheyla BOZKURT ve  İl Milli Eğitim Müdürlüğü AR-GE Biriminin katkılarıyla Çankırı Hacı Murad-ı Veli İmam Hatip Ortaokulunun  tüm idareci ve öğretmenleri “Strateji Belirleme ve Kaliteyi Artırma Toplantısı” yaptı.

     Hacı Ali Tesisleri Karatekin Salonunda yapılan ve Çankırı’ da bir ilk olan bu çalışmada, öğretmenler hem eğlendiler, hem öğrendiler ve beyin fırtınası yaptılar.Okulun SWOT analizi yapılarak vizyonu ve misyonu üzerinde el birliği ile tekrar çalışıldı.AR-GE biriminin yönlendirmesiyle, kaliteyi artırmak için yapılması gerekenler,ortak bir çalışmayla belirlendi. Sorunlar ve çözüm önerileri masaya yatırıldı.

     Çankırı Karatekin Üniversitesi akademisyenlerinden, Yrd. Doç. Dr. Süheyla BOZKURT’un bilgi paylaşımı, yaptırdığı etkinlikler, öğretmenlerin motivasyonunu  artırdı.

      Okul Müdürü Ali YÜZDEMİR, bu yararlı çalışmanın  okulun başarısına katkısının önemini vurguladı ve öğretmenlerinin bu çalışmayı hafta sonu olmasına rağmen benimseyip büyük bir ilgiyle katılmalarından onur duyduğunu belirtti.

     Gün boyu süren toplantının sonunda, İl Milli Eğitim Müdürümüz  Sayın Yusuf YAZICI , Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Sayın Muammer ÖZTÜRK ve İlim Yayma Cemiyeti Çankırı Şube Başkanı Sayın Musa ÇAĞLAR’ın katılımlarıyla  hediye takdimi ve katılım belgelerinin dağıtımı gerçekleştirildi.

   İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yusuf YAZICI, yaptığı konuşmada "Çankırı Hacı Murad-ı Veli İmam Hatip Ortaokulu öğretmenlerine bir tatil gününde böylesine yararlı ve anlamlı bir çalışmayı gerçekleştirdiklerinden dolayı teşekkür ederek çalışmanın ve alınan kararların güzel sonuçlar getirmesini diledi ve planlanan, uygulanan, kontrol edilen ve aksamaması için önlem alınan eğitim çalışmaları sonucunda mutlaka başarının geldiğini vurguladı.

 

 02-03-201702-03-201702-03-201702-03-201702-03-201702-03-201702-03-2017

Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi No.38 ÇANKIRI - 03762131536, 03762131134

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.