ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Hacı Murad-ı Veli İmam Hatip Ortaokulu Eğitim, Kültür ve Hafızlık Derneği (MUHAFIZDER) Yönetimi Kurumumuzu Ziyaret Etti

Hacı Murad-ı Veli İmam Hatip Ortaokulu Eğitim, Kültür ve Hafızlık Derneği (MUHAFIZDER) Yönetimi Kurumumuzu Ziyaret Etti

Millî ve manevi değerlerimize bağlı; düşünen, üreten, girişimci, sorunun değil çözümün bir parçası olmayı hedeflemiş, kültürlü, çağdaş medeniyetin ve teknolojinin bilgileri ile donatılmış bireylerin yetişmesini hedefleyen Hacı Murad-ı Veli İmam Hatip Ortaokulu Eğitim, Kültür ve Hafızlık Derneği (MUHAFIZDER) Yönetim Kurulu Üyeleri Cahit AKTAŞ, Hüseyin YAZICI ve Mevlüt DEMİRCİ derneğin faaliyetleri hakkında bilgilendirme yapmak için kurumumuza ziyaret gerçekleştirdiler.

Buluşmada derneğin amacının Çankırı Hacı Murad-ı Veli İmam Hatip Ortaokulu özelinde genelde imam hatip okullarında  eğitim ve öğretime devam eden öğrencilerin akademik, mesleki, sosyal, kültürel, sportif faaliyetler, maddi manevi hayatlarının devamını sağlayacak her türlü çalışma ve faaliyeti gerçekleştirmek olduğu belirtildi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İl Millî Eğitim Müdürü Muammer ÖZTÜRK, "Hafızlık yolunda çocuklarımıza ışık olacak, çocuklarımızı destekleyecek bütün projelere katkı vermekten mutluluk duyuyoruz. Derneğimize faaliyetlerinde başarılar diliyorum." dedi.

Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi No.38 ÇANKIRI - 03762131536, 03762131134

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.