ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Hafızlık Eğitimi İçin Mülakata Katılmaya Hak Kazanan Öğrencilerimiz Belli Oldu

Hafızlık Eğitimi İçin Mülakata Katılmaya Hak Kazanan Öğrencilerimiz Belli Oldu

25 Haziran 2018'de Çankırı'da ilk defa İl Millî Eğitim Müdürlüğü ve İl Müftülüğü işbirliği ile okul-Kur'an kursu iş birliğine dayalı örgün eğitimle birlikte hafızlık projesine başlandı. Öğrencilerin okul ortamından, aileden ve sosyal çevreden uzak kalmadan örgün eğitimden azami düzeyde yararlanarak hafızlık eğitimi alması; millî, mânevî, ahlâkî, kültürel ve insânî değerlerin içselleştirilmesinde Kur'an ayetlerinin anlamından ve hafızlık eğitiminin kazanımlarından yararlanılması, hafızlıkla akademik öğrenmenin beraberce yürütülmesi projenin hedeflerindendir.

2018 yılında başlayan proje kapsamında Hacı Murad-ı Veli İmam Hatip Ortaokulunda hafızlık çalışmaları devam ediyor. Bu kapsamda Hafızlık Eğitimi'ne katılmak isteyen öğrencilerimiz 24.06.2021 Perşembe günü yazılı sınava girdiler. Yazılı sınavda başarılı olan öğrencilerimiz Hafızlık Eğitimi Mülakatı'na girmeye hak kazandılar. 28-29 Haziran 2021 günleri yapılacak mülakata girmeye hak kazanan öğrencilerimizin listelerine aşağıdaki bağlantıları kullanarak ulaşabilirsiniz.

Öğrencilerimize mülakatlarda başarılar dileriz.

Mülakata_Girmeye_Hak_Kazanan_Kız Öğrencilerimiz İçin Tıklayınız

Mülakata Girmeye Hak Kazanan Erkek Öğrencilerimiz İçin Tıklayınız

Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi No.38 ÇANKIRI - 03762131536, 03762131134

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.