ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Halk Eğitimi Merkezi 2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı Kurs Kayıtları Başladı

Halk Eğitimi Merkezi 2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı Kurs Kayıtları Başladı

Milli Eğitim Bakanlığı Hayat Boyu Öğrenme  Genel Müdürlüğü öncülüğünde  Halk Eğitimi Merkezlerince düzenlenecek olan kurs program kayıtları başladı.

                "Her Yerde, Her Zaman ve Herkes İçin Eğitim" ilkesiyle yürütülen hayat boyu öğrenme faaliyetleri kapsamında Milli Eğitim Bakanlığı tarafından belirlenen onlarca alanda, yüzlerce kurs programı vatandaşlarımızın talep ve tercihleri doğrultusunda Çankırı Nurettin OK Halk Eğitimi Merkezi tarafından açılacak. Merkez bina ve mahalle okullarında yıl boyunca devam edecek kurslar kapsamında,  vatandaşların kişisel ve meslekî bilgi ve deneyimleri artırılarak sosyal duruş veya ekonomik değer kazanımlarına katkıda bulunulması amaçlanıyor.

                Vatandaşlarımız önceden olduğu gibi bugün de ilgi istek ve ihtiyaçlarına göre kurslara katılabilmekte ve Halk Eğitimi faaliyetlerinden ücretsiz olarak yararlanabilmektedir. Alanında uzman eğitimciler tarafından verilen programlar sonunda kursiyerler adına katılım belgesi düzenlenmekte. Detaylı bilgi ve başvuru işlemleri için Çankırı Nurettin OK Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğüne müracaat edebilirsiniz.

13-09-2022

Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi No.38 ÇANKIRI - 03762131536, 03762131134

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.