ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Hayat Boyu Öğrenme Haftası Etkinliklerle Kutlanıyor

Hayat Boyu Öğrenme Haftası Etkinliklerle Kutlanıyor

Halk Eğitim Merkezlerimizde vatandaşlarımızın ilgi, yetenek ve istekler doğrultusunda 72 alanda 3643 değişik kurs açılabilmektedir.

Okuma-yazma, bilgisayar işletmenliği, hızlı klavye kullanımı, web tasarımı, moda tasarım, amigurumi, yabancı dil, spor branşları, Türk işaret dili, el sanatları, bağlama ve çini işleme kursları Halk Eğitim Merkezlerimizde açtığımız kurslardandır.

Öğrenmenin hayat boyu süren bir faaliyet olduğu bilinciyle, örgün eğitim faaliyetleri kadar yaygın eğitim faaliyetlerinin de önemli olduğunu belirterek bütün vatandaşlarımızı Halk Eğitim Merkezlerimizi ziyarete ve kurslara katılmaya davet ediyoruz.

Hayat Boyu Öğrenme Kurumlarının tanınırlığının artmasını, 7'den 70'e her vatandaşımıza ulaşmayı hedeflediğimiz bu hafta ile "Her Zaman, Her Yerde, Herkes İçin Eğitim" felsefesinin yaygınlaştırılması adına emek veren tüm kurum yöneticilerimize, öğretmenlerimize, usta öğreticilerimize ve değerli kursiyerlere teşekkür ederiz.

 Tanıtım Videları İçin ;

Halk_Eğitimi_Merkezi_Çalışmaları

Kurum Tanıtımı

Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi No.38 ÇANKIRI - 03762131536, 03762131134

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.