ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Hayırseverimizin Desteği İle Orta İlçemize Yapılacak Olan Okulun Protokolü İmzalandı

Hayırseverimizin Desteği İle Orta İlçemize Yapılacak Olan Okulun Protokolü İmzalandı

Hayırsever vatandaşımız Hayrettin ÜNAL'ın katkıları ile yapılması planlanan 12 derslikli "İsmail Nazire ÜNAL Ortaokulu" okul yapım işi protokol imza töreni Orta İlçemizde yapıldı.

Programda Sayın Valimiz Abdullah AYAZ'a İlimiz Milletvekili Salim ÇİVİTCİOĞLU, Orta Kaymakamı Bayram YILDIZ, İl Genel Meclisi Başkanı Mustafa ÇIBIK, Orta Belediye Başkanı Bayram Yavuz ONAY, Adalet ve Kalkınma Partisi Çankırı İl Başkanı Abdülkadir ÇELİK, İl Milli Eğitim Müdürü Muammer ÖZTÜRK, Yaylakent Belde Belediye Başkanı Kadir DEDE, daire amirleri ve vatandaşlar katıldı.

11.130 metrekare alan üzerine yapılması planlanan 12 derslikli okulumuzun, saha tanzimi ve çevre duvarı, anahtar teslimi yaptırılarak Milli Eğitim Bakanlığımıza devredilmesi bekleniyor. Yapımı planlanan okulumuz bünyesinde bilgisayar dersliği, görsel sanatlar sınıfı, Fen Bilimleri dersliği, çok amaçlı salon ve Teknoloji tasarım derslikleri de bulunuyor.

İmza töreninde konuşma yapan Sayın Valimiz Abdullah AYAZ "Tüm katılımcıları saygı ve sevgi ile selamlıyorum. Ortalı Hemşehrilerim adına katkılarından dolayı hayırsever vatandaşımız Hayrettin ÜNAL'a teşekkür ediyor, emeği geçen herkese şükranlarımı sunuyorum." dedi.

12 derslikli okulun ilçemize  hayırlı olmasını diler, kıymetli hayırseverimize eğitim camiamıza katkılarından dolayı teşekkür ederiz.

24-08-202024-08-202024-08-2020

Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi No.38 ÇANKIRI - 03762131536, 03762131134

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.