ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"Her Gönülden Bir Kitap" Projesi Etkinlik Tanıtım Toplantısı Gerçekleştirildi"Her Gönülden Bir Kitap" projesinin 2. adımı olan "Kitap Kardeşliği" etkinliğinin tanıtım toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıya İl Millî Eğitim Müdür Yardımcısı İlker KENDİR, Şube Müdürü Muhsin CESUR, ilimiz genelinde görev yapan okul idarecileri ve AR-GE personeli katıldı. İl Millî Eğitim Müdür Yardımcısı İlker KENDİR'in başkanlığında yapılan toplantıda okullarımızda uygulanacak proje ile ilgili bilgilendirme yapıldı.

            İl genelinde 171 okul ve kurumumuz kendi aralarında eşleştirildi. Eşleştirilen okullarımızda öğrenim gören öğrencilerimiz  "Kitap Kardeşliği" etkinliği kapsamında başka bir okulda öğrenim gören öğrenci kardeşine kitap hediye etmesi sağlanacaktır. Bu sayede okullar arası iletişim geliştirilecek ve öğrencilerimiz arasında gönül bağı oluşturulacaktır.

            Şube Müdürü Muhsin CESUR ve AR-GE sorumlularının da bilgi verdiği toplantıda okul yöneticilerimizden gelen sorular yanıtlandı. 

 

17-02-202217-02-2022

Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi No.38 ÇANKIRI - 03762801800, 03762801900

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.