ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Her Yerde, Her Zaman ve Herkes İçin Eğitim

Her Yerde, Her Zaman ve Herkes İçin Eğitim

Milli Eğitim Bakanlığı Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğünün öncülüğünde Halk Eğitimi Merkezlerince düzenlenen genel, meslekî ve teknik kurslarda, vatandaşlarımızın kişisel ve meslekî bilgi ve deneyimlerinin  artırılarak sosyal duruş veya ekonomik değer kazanımlarına katkıda bulunmak amacıyla "Her Yerde, Her Zaman ve Herkes İçin Eğitim" ilkesiyle yürütülen hayat boyu öğrenme faaliyetleri kapsamında Bakanlıkça belirlenen alanlarda yüzlerce kurs programı vatandaşlarımızın talep ve tercihi doğrultusunda Çankırı Milli Eğitim Müdürlüğü, Nurettin Ok Halk Eğitimi Merkezi binasında ve mahalle okullarında yıl boyunca taleplere göre kurslar açılmakta ,çeşitli etkinlikler düzenlemektedir.

 

Açılacak kurslar ile ilgili açıklamalarda bulunan Nurettin OK Halk Eğitim Merkezi Müdürü Zekeriya YELMEN ''Açılacak kurslar vatandaşlarımızdan gelecek taleplere, yapılan alan taramalarına göre belirlenmektedir. Kursiyerlerimiz birden fazla kursa günü ve saati çakışmaması koşulu ile kayıt yaptırılabileceklerdir. Kurs bitiminde başarılı olan kursiyerlere Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifika edinme imkanı sunulmaktadır.''

Kamuoyuna saygı ile duyurulur.

 

 

Başvuru Merkezi:  Çankırı Nurettin OK Halk Eğitimi Merkezi

İrtibat Numarası: 0376 213 10 96 -  0376 213 54 15

 

01-03-2022

Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi No.38 ÇANKIRI - 03762801800, 03762801900

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.