ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İhtiyaç Sahibi Öğrencilerimize Kırtasiye Yardımı Yapıldı

İhtiyaç Sahibi Öğrencilerimize Kırtasiye Yardımı Yapıldı

Çankırı Belediye Başkanlığı ve Çankırı Ticaret Borsası tarafından ilimizde eğitim öğretim gören ihtiyaç sahibi öğrencilere yönelik kırtasiye yardımında bulunuldu.

Çankırı Belediye Başkanı Sayın Hüseyin BOZ, ihtiyaç sahibi öğrencilere yönelik 1600 adet kırtasiye malzemesi yardımında bulundular. Yapılan görüşmelerde Sayın Hüseyin BOZ, Çankırı Belediye Başkanlığı olarak eğitim öğretime her zaman tam destek olduklarını, maddi imkânsızlıkların eğitim öğretim süreçlerinin asla önüne geçmemesi gerektiğini ve bu konularda her zaman destekçi olduklarını belirtmişlerdir.

Çankırı Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Erdal ASLAN, öğrencilerimizin kırtasiye ihtiyaçlarını gidermek için 1200 adet kırtasiye malzemesi yardımında bulundular. Yapılan ziyaretlerde Sayın Erdal ASLAN, Çankırı Ticaret Borsası olarak eğitim öğretime verdikleri önemden bahsederken öğrencilerimizin eğitim ve öğretimi için her zaman destekçi olduklarını belirtmişlerdir.

Çankırı İl Millî Eğitim Müdürlüğü olarak Çankırı Belediye Başkanlığına ve Çankırı Ticaret Borsasına eğitim öğretime katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz.

 

 

26-10-201826-10-201826-10-2018

Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi No.38 ÇANKIRI - 03762131536, 03762131134

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.