ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Hayat Boyu Öğrenme, Halk Eğitimi Planlama ve İşbirliği Toplantısı Yapıldı.

İl Hayat Boyu Öğrenme, Halk Eğitimi Planlama ve İşbirliği Toplantısı Yapıldı.

2014-2015 Eğitim Öğretim Yılı, İl Hayat Boyu Öğrenme, Halk Eğitimi Planlama ve İşbirliği Toplantısı Vali Yardımcısı Ahmet ATILKAN başkanlığında Valilik Birlik Salonunda 24.09.2014 tarihinde yapıldı. İl Merkezi ile İlçelerde yürütülen yaygın eğitim faaliyetleri hakkında, Nurettin Ok Halk Eğitim Merkezi Müdürü Murat KAYA tarafından bilgilendirme yapıldı. Vali Yardımcısı Ahmet ATILKAN, özellikle kaybolmakta olan el sanatlarının yaşatılması hususunun önem arz ettiğini, bu konuda il genelinde bir çalışma yapılmasının yararlı olacağını ifade etti. İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf YAZICI, bu eğitim öğretim yılında çinicilik alanında da kurslar düzenlenebileceğini ve bu alanda çalışan öğreticilerden yararlanılabileceğini ayrıca okuma-yazma bilmeyen vatandaşlara yönelik kursların yoğunlaştırılması gerektiğini belirtti. Diğer komisyon üyelerinin de söz aldığı toplantı, 2014-2015 Eğitim Öğretim Yılında yapılacak çalışmalar konusundaki taleplerin ve önerilerin de görüşülmesi ile sona erdi.


İl Hayat Boyu Öğrenme, Halk Eğitimi Planlama ve İşbirliği Toplantısı Yapıldı.İl Hayat Boyu Öğrenme, Halk Eğitimi Planlama ve İşbirliği Toplantısı Yapıldı.İl Hayat Boyu Öğrenme, Halk Eğitimi Planlama ve İşbirliği Toplantısı Yapıldı.

Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi No.38 ÇANKIRI - 03762131536, 03762131134

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.