ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Merkezi İmam Hatip Okulları KTS Toplantısı Düzenlendi

İl Merkezi İmam Hatip Okulları KTS Toplantısı Düzenlendi

Milli Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürlüğüne bağlı İmam Hatip Okullarında kaliteyi arttırmak, bilgi ve becerilerle donanmış bireyler yetiştirmek, öğrenciler bir üst öğrenime hazırlanırken istekleri ve hedefleri doğrultusunda yönlendirilebilmelerini sağlama gibi amaçlarla okullarımızda yedi farklı alanda Kalite Takip Sistemi adı ile çalışmalar yürütülmektedir.

            Çalışmalar kapsamında, İl Merkezinde faaliyetlerini sürdüren İmam Hatip Okul Yöneticilerinin katılımı ile bir toplantı düzenlendi. Toplantıda, Mesleki yarışma tarihleri, yarışma içerikleri ve yapılacak sosyal faaliyetlere ilişkin detaylar görüşüldü. Şube Müdürü Bahadır Darakçı başkanlığında, İlimiz Hacı Murad-ı Veli İmam Hatip Lisesi Salonunda gerçekleştirilen toplantıda ayrıca, , İmam Hatip okullarının daha etkili bir şekilde yönetilmesi ve öğrencilerin akademik gelişimlerinin izlenmesi amacıyla Kalite Takip Sistemi (KTS) üzerinde yapılan çalışmalar hakkında da katılımcılar bilgilendirildi. Şube Müdürü Darakçı'nın, başarılı bir eğitim ve öğretim süreci sürdürülmesi dileği ile toplantı tamamlandı.

Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi No.38 ÇANKIRI - 03762131536, 03762131134

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.