ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Merkezi Ortaokul Müdürleri ile Değerlendirme Toplantısı Gerçekleştirildi

İl Merkezi Ortaokul Müdürleri ile Değerlendirme Toplantısı Gerçekleştirildi

İlimiz merkezinde eğitim öğretim faaliyetlerini sürdüren ortaokul müdürleri ile İl Millî Eğitim Müdürü Muammer Öztürk başkanlığında bilgilendirme ve değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.

           

            13.09.2023 Çarşamba günü İl Milli Eğitim Müdürlüğü Salonunda  gerçekleştirilen  toplantıya  İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı İlker Kendir, Şube Müdürü Bahadır Darakçı, Ölçme ve Değerlendirme Merkezi Müdürü İbrahim Tezcan ve ortaokul yöneticileri katılım sağladı.

 

            Geçtiğimiz eğitim öğretim yılında ortaokullar bünyesinde gerçekleştirilen  çalışmaların ele alındığı toplantıda, 2023-2024 eğitim öğretim yılında düzenlenecek  çalışmalarla ilgili konular görüşüldü.

 

            Toplantı kapsamında, eğitimde işbirliği protokolleri, destekleme yetiştirme kursları, kitap okuma çalışmaları, il geneli ve okul bazlı düzenlenecek olan sınavlar gibi önemli konular hakkında da okul  müdürleri ile paylaşımlarda bulunuldu.

Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi No.38 ÇANKIRI - 03762131536, 03762131134

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.