ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürlüğü Yeni Hizmet Binasına Taşındı
![İl Milli Eğitim Müdürlüğü Yeni Hizmet Binasına Taşındı](/meb_iys_dosyalar/2019_10/31130323_IMG_20191011_074711.jpg)
Çankırı Cumhuriyet Mahallesi, hükümet konağında faaliyetlerini sürdüren kurumumuz, Ankara Yolu Mevkiinde bulunan 70.000 m² alan üzerinde inşa edilen yeni valilik binasının 1.katına taşındı.
Kurumumuzun 02/10/2019 tarihinde başlayan taşınma işlemi 04/10/2019 tarihi itibariyle tamamlandı. İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak vatandaşlarımıza, öğretmenlerimize, velilerimize ve öğrencilerimize yeni birimlerimizde hizmet sunacağız.
Tesisin şehrimize ve vatandaşlarımıza hayırlı olmasını diliyoruz.