ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürü Muammer ÖZTÜRK'ün Yıl Sonu Karne Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürü Muammer ÖZTÜRK'ün Yıl Sonu Karne Mesajı

Değerli Meslektaşlarım;

                Her biriniz öğrencilerimizin hayatlarına dokunan, onları motive eden ve onlara bilgi ve beceriler kazandıran önemli bir rol üstleniyorsunuz. Eğitim öğretim yılı süresince gösterdiğiniz sabır, sevgi ve özveriyle her öğrencinin potansiyelini ortaya çıkarmaya çalıştınız. Öğrencilerimizin gelişimi için çaba gösterirken aynı zamanda onlara örnek oldunuz. Sizler, sadece ders veren değil, aynı zamanda onlara hayatın farklı alanlarıyla ilgili değerli deneyimler sunan birer rehber oldunuz. Öğrencilerimiz, sizin yol göstericiliğinizle kendilerini keşfettiler. Öğrencilerimizin başarıları, emeklerinizin bir göstergesidir. Sizler, onların hayatında iz bırakan ve gelecekteki başarılarını şekillendirenlersiniz. Yeni eğitim öğretim yılında da birlikte aynı azim ve kararlılıkla çalışmaya devam edeceğimize inancım tamdır.

 Kıymetli Veliler;

                Çocuklarınızın eğitimine gösterdiğiniz ilgi, katılım ve destek, onların başarılı bir şekilde gelişmesine büyük katkı sağladı. Öğrencilerimiz, sizin yol göstericiliğinizle, onları destekleyen bir aile ortamında büyüyerek öğreniyor. Bu süreçte, sizlerle işbirliği yaparak çocuklarımızın potansiyellerini ortaya çıkarmaya çalıştık. Sizlerin katılımı ve geri bildirimleri, eğitim kalitemizi artırmamıza yardımcı oldu. Sizler, ilim tahsil etmek için eğitim yolculuğuna çıkan çocuklarınızın heybelerindeki birer pusulasınız. Sizlere şükranlarımı sunuyorum.

Sevgili öğrenciler,

                Bu eğitim öğretim yılında sizlerin gösterdiği azim, çalışma ve özveriyle büyük başarılar elde ettik. Bu yıl birçok yeni şey öğrendiniz, yeteneklerinizi keşfettiniz ve kendinizi geliştirdiniz. Hem akademik hem de sosyal açıdan büyük adımlar attınız. Öğretmenlerinizin rehberliğinde büyüdünüz, velilerinizin destekleriyle başarılarınızı taçlandırdınız. Sizlerin çalışmaları, özveri ve başarılarınız bizleri gururlandırdı. Sizler, geleceğimizin umut verici gençleri olarak, bizlere güven ve umut aşıladınız. Yaz tatili süresini hem dinlenerek hem de öğrenerek geçirmenizi temenni ediyorum. Özellikle kitap okuma etkinliklerinin sizleri önümüzdeki eğitim öğretim yılında ileri seviyelere taşıyacağı kanısındayım. Aileniz ve yakınlarınızla güzel anılar biriktirecek bir zaman geçirmenizi diliyorum.

Eğitim ailemizin her bir değerine, çocuklarımız için gayret eden tüm eğitim paydaşlarımıza, verilen destek ve emeğe teşekkür ediyorum.

Yeni eğitim öğretim yılında tekrar bir araya gelmek üzere, iyi tatiller.

13-06-2024

Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi No.38 ÇANKIRI - 03762801800, 03762801900

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.