ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Okul Ziyaretlerine Devam Ediyor

İl Milli Eğitim Müdürümüz Okul Ziyaretlerine Devam Ediyor

2014-2015 öğretim yılının başlamasıyla birlikte Çankırı Milli Eğitim Müdürü okul ziyaretlerine hız verdi.

2 anaokulu, 11 ilkokul, 4 ortaokul, 7 lise ve 3 kurumumuza gerçekleştirilen ziyaretlerde İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yusuf Yazıcı, okulların/kurumların fiziki durumu ve personel yapısı hakkında bilgi aldı. Okul/kurum idareleriyle yapılan görüşmelerde okulun ihtiyaçları değerlendirildi. Sayın Yazıcı aynı zamanda öğretmen ve öğrencilerle de bir araya geldi. Okullarda görev yapan öğretmenlerin taleplerini dinleyen Yazıcı, onlara da beklentilerini iletti. Sınıfları ziyaret eden Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yazıcı, öğrencilerle de tanışma fırsatı buldu. Onlara bazı önerilerde bulundu. Bu sırada okulda bulunan velilerle de yapılan sohbette velilere memnuniyetleri sorulurken velilere de eğitim-öğretim ortamlarına yapabilecekleri katkılar hakkında tavsiyelerde bulunuldu. 

Mevcut durumun sahada gözlemlenmesi gerektiğinden hareketle yapılmaya devam edilecek olan okul ziyaretleriyle yeni öğretim döneminin daha yüksek moral ve motivasyonla başlamasının hedeflendiği bir süreç olacağının işaretlerini veren Yazıcı, ilimizdeki tüm okulların eşit değerde olduğunu belirterek her birinin bulunduğu kademe ve uyguladığı program çerçevesinde değerlendirilmesi gerektiğini vurguladı.

Okul-Kurum ZiyaretleriOkul-Kurum ZiyaretleriOkul-Kurum ZiyaretleriOkul-Kurum ZiyaretleriOkul-Kurum ZiyaretleriOkul-Kurum ZiyaretleriOkul-Kurum Ziyaretleri

 

 

Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi No.38 ÇANKIRI - 03762131536, 03762131134

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.