ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Millî Eğitim Müdürleri ile Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

İlçe Millî Eğitim Müdürleri ile Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

19.09.2020 Çarşamba günü kurumumuz toplantı salonunda İl Millî Eğitim Müdürü Muammer ÖZTÜRK başkanlığında; İl Millî Eğitim Müdür Yardımcısı, İl Millî Eğitim Şube Müdürleri ile İlçe Millî Eğitim Müdürlerinin katılımıyla değerlendirme toplantısı düzenlenmiştir.

ÖZTÜRK; İlçe Müdürleri ile sürekli iletişim halinde olduklarını, ilçelerimiz ve merkez okullarımızda huzurlu bir eğitim öğretim ortamı oluşturulması adına herkese büyük sorumlulukların düştüğünü belirtti. Toplantıların yaşanan ve yaşanabilecek sorunları çözme noktasında son derece yararlı geçtiğini, milli eğitim camiasının geniş bir aile olduğunu ve bu geniş ailede görüş alış verişine çok fazla önem verdiklerini vurguladı. Eğitim ailesinin her bir ferdinin sorumluluklarını yerine getirmesiyle hedeflenen başarıya ulaşılabileceğini ifade etti.

İlimiz genelindeki eğitim öğretim ile ilgili konuların değerlendirildiği toplantı 2.dönemin her yönden başarılı geçmesi dileğiyle sona erdi.

19-02-2020

Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi No.38 ÇANKIRI - 03762131536, 03762131134

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.