ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürleri Değerlendirme Toplantısı Düzenlendi

İlçe Milli Eğitim Müdürleri Değerlendirme Toplantısı Düzenlendi

20 Eylül 2022 tarihinde Çankırı Valisi Sayın Abdullah AYAZ başkanlığında İlçe Milli Eğitim Müdürleri ile değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıya, Vali Yardımcısı Recep YÜKSEL, İl Milli Eğitim Müdürü Muammer ÖZTÜRK, Müdür Yardımcıları Arif KIRKPINAR ve İlker KENDİR ve İlçe Milli Eğitim Müdürleri katılım sağladı.

Toplantıda ilçelerimizdeki eğitim durumu değerlendirilerek verimli bir eğitim ortamı oluşturulması için yapılacak çalışmalar görüşüldü. Toplantıda İlçe Milli Eğitim Müdürlerince İlçeleri ile ilgili birer sunum yapıldı. Sunumlarda yönetici, öğretmen, personel durumları, yurtlar, taşımalı eğitim, DYK kursları, Hayat Boyu Öğrenme Kursları, MESEM Çalışmaları, LGS, YKS, inşaat onarım ve yeni yapım süreçleri, doğalgaz dönüşümleri, bölgedeki okul çağ nüfusu, uygulanması planlanan projeler, ERDEM projeleri, veli işbirlikleri, okul güvenliği, rehberlik çalışmaları gibi konular değerlendirildi.

Okul ortamlarının iyileştirilmesi için bu tür değerlendirme toplantılarının farklı katılımcılarla sıklıkla yapılacağı ifade edildi.

21-09-202221-09-2022

Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi No.38 ÇANKIRI - 03762131536, 03762131134

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.