ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürleri ile Ara Tatil Döneminde Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

İlçe Milli Eğitim Müdürleri ile Ara Tatil Döneminde Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

İlimiz geneli ve İlçelerimizdeki eğitim-öğretim faaliyetleri değerlendirme ve izleme toplantısı Çankırı İl Milli Eğitim Müdürü Muammer ÖZTÜRK başkanlığında gerçekleştirildi. 13.04.2022 tarihinde Müdürlük salonunda gerçekleştirilen toplantıya İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri ve İlçe Milli Eğitim Müdürleri katılım sağladı.

               

ÖZTÜRK'ün konuşması ile başlayan toplantıda, eğitim öğretim süreçlerine dair veriler ve bilgiler İlçe Milli Eğitim Müdürleri ile paylaşılarak değerlendirmelerde bulunuldu. Okullarda akademik eğitimlerin dışında sosyal faaliyetler noktasında da gerçekleştirilen etkinliklere değinilirken, İlçe Milli Eğitim Müdürlerinin istek ve temennileri de alındı. Milli Eğitim Bakanlığının kütüphanesiz okul kalmasın projesinden hareketle Çankırı İl Merkezi ve ilçelerde bulunan okulların kitap sayılarına da değinildi. ''Her Gönülden Bir Kitap'' projesi kapsamında proje başlangıç tarihinden itibaren gerçekleşen artışların büyük önem arz ettiğini sözlerine ekleyen ÖZTÜRK, büyük özveri ile bu projeye destek olan tüm eğitim paydaşlarına teşekkürlerini iletti. Toplantıda ayrıca, Halk Eğitim Kursları, Destekleme ve Yetiştirme Kursları ve Rehberlik faaliyetleri gibi öğrencilere ve vatandaşlara sosyal ve akademik anlamda katkı sağlayan faaliyetlere dair veriler de sunuldu. Eylem planları çerçevesinde gelecek yıllara dair Çankırı Eğitim camiası olarak gerçekleştirilmesi planlanan etkinlik ve faaliyetlerinde görüşüldüğü toplantıda, bütün birimlerle ilgili hususlarda detaylı paylaşımlar yapıldı.

 

13-04-202213-04-2022

Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi No.38 ÇANKIRI - 03762131536, 03762131134

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.