ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürleri İle Telekonferans Toplantısı Yapıldı

İlçe Milli Eğitim Müdürleri İle Telekonferans Toplantısı Yapıldı

Çankırı İl Milli Eğitim Müdürümüz Muammer ÖZTÜRK ve İlçe Milli Eğitim Müdürlerimiz telekonferans yöntemi ile toplantı yaptı. Muammer ÖZTÜRK'ün başkanlığında 11 İlçe Milli Eğitim Müdürümüzün katılım sağladığı toplantıda ilimizde EBA uzaktan eğitim, eğitim materyali hazırlama, kazanım değerlendirme çalışmaları, sınavlara hazırlık, öğrencilerimize yönelik yapılacak rehberlik çalışmaları, yaşanan süreç ile ilgili yapılan çalışmalar  gibi konular değerlendirildi.

ÖZTÜRK, "Dünya olarak zor bir süreçten geçiyoruz. Bir taraftan virüsün etkilerini en az seviyeye indirmek bir taraftan da eğitim görevimizi layıkıyla yerine getirmek zorundayız. Eğitim ara verilemeyecek kadar kıymetli bir süreç. Uzaktan eğitim ile çocuklarımızı bu süreçten mahrum bırakmamaya çalışıyoruz. Bugün olduğu gibi günün şartlarına uygun hareket edip her an teknolojinin imkanlarından faydalanma arzusundayız." dedi.

Toplantıya katılıp kıymetli düşüncelerini paylaşan İlçe Milli Eğitim Müdürlerimize teşekkür ederiz.

27-04-202027-04-2020

Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi No.38 ÇANKIRI - 03762131536, 03762131134

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.