ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürleri ile Yıl Sonu Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

İlçe Milli Eğitim Müdürleri ile Yıl Sonu Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

İlimiz geneli ve İlçelerimizdeki eğitim-öğretim faaliyetlerini değerlendirme ve izleme toplantısı Çankırı İl Milli Eğitim Müdürü Muammer ÖZTÜRK başkanlığında gerçekleştirildi. 30.06.2022 tarihinde Müdürlük salonunda gerçekleştirilen toplantıya İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri ve İlçe Milli Eğitim Müdürleri katılım sağladı.

 

            ÖZTÜRK'ün konuşması ile başlayan toplantıda, eğitim öğretim süreçlerine dair veriler ve bilgiler İlçe Milli Eğitim Müdürleri ile paylaşılarak değerlendirmelerde bulunuldu. 2021-2022 eğitim öğretim yılında okullarda akademik eğitimlerin dışında sosyal faaliyetler noktasında da gerçekleştirilen etkinliklere değinilirken, İlçe Milli Eğitim Müdürlerinin istek ve temennileri de alındı. Ülkemiz genelinde bu yıl ilk kez açılan yaz okullarına ait iş ve işlemler hakkında İlçe Milli Eğitim Müdürlerine bilgilendirmeler de yapıldı.

 

            Halk Eğitim Kursları, Destekleme ve Yetiştirme Kursları ve Rehberlik faaliyetleri gibi öğrencilere ve vatandaşlara sosyal ve akademik anlamda katkı sağlayan faaliyetlere dair verilerinde sunulduğu toplantıda, eylem planları çerçevesinde gelecek yıllara dair Çankırı Eğitim camiası olarak gerçekleştirilmesi planlanan etkinlik ve faaliyetler de görüşüldü.

01-07-202201-07-2022

Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi No.38 ÇANKIRI - 03762131536, 03762131134

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.