ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürleri ile Yıl Sonu Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

İlçe Milli Eğitim Müdürleri ile Yıl Sonu Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

 

İlimiz geneli ve İlçelerimizdeki eğitim-öğretim faaliyetlerini değerlendirme ve izleme toplantısı Çankırı İl Milli Eğitim Müdürü Muammer Öztürk başkanlığında gerçekleştirildi. 07.06.2023 tarihinde Müdürlük salonunda gerçekleştirilen toplantıya Eğitim Müfettişleri Başkan Yardımcısı Ayhan Karan, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri ve İlçe Milli Eğitim Müdürleri katılım sağladı.

 

 

 

            Öztürk'ün konuşması ile başlayan toplantıda, eğitim öğretim süreçlerine dair veriler ve bilgiler İlçe Milli Eğitim Müdürleri ile paylaşılarak konular hakkında değerlendirmelerde bulunuldu. 2022-2023 eğitim öğretim yılında okullarda akademik eğitimlerin dışında sosyal faaliyetler noktasında da gerçekleştirilen etkinliklere değinilirken, İlçe Milli Eğitim Müdürlerinin ilçeler ile ilgili talepleri de alındı. Dönem içerisinde yapılan çalışmaların yanı sıra yaz sezonunda yapılacak çalışmalar da değerlendirildi.

 

 

 

            Kök Değerler Projesi, okul öncesi ücretsiz yemek uygulaması, köy yaşam merkezleri gibi gündem maddelerinin görüşüldüğü toplantıda ayrıca, 2022-2023 eğitim öğretim yılı içerisinde öğrenci ve velilerin erişimine açılan İngilizce Dijital Eğitim Platformu "Diyalekt" uygulamasının yaygınlaştırılması ve öğrencilerde yabancı dil eğitiminin önemine de değinildi. Öte yandan, Aile Okulu Projesi kapsamında okullarda uygulanan etkinlik ve eğitimlerde toplantının gündem maddeleri arasında görüşüldü.

 

Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi No.38 ÇANKIRI - 03762131536, 03762131134

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.