ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürleri ile Yıl Sonu Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

İlçe Milli Eğitim Müdürleri ile Yıl Sonu Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

İlimiz geneli ve İlçelerimizdeki eğitim-öğretim faaliyetlerini değerlendirme ve izleme toplantısı Çankırı İl Milli Eğitim Müdürü Muammer Öztürk başkanlığında gerçekleştirildi. 01.07.2024 tarihinde Müdürlük Salonunda gerçekleştirilen toplantıya Eğitim Müfettişleri Başkanı İlker Taşdelen, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı İlker Kendir, Şube Müdürleri ve İlçe Milli Eğitim Müdürleri katılım sağladı.

            

             Öztürk'ün konuşması ile başlayan toplantıda, eğitim öğretim süreçlerine dair veriler ve bilgiler İlçe Milli Eğitim Müdürleri ile paylaşılarak konular hakkında değerlendirmelerde bulunuldu. 2023-2024 eğitim öğretim yılında okullarda akademik eğitimlerin dışında sosyal faaliyetler noktasında da gerçekleştirilen etkinliklere değinilirken, İlçe Milli Eğitim Müdürlerinin ilçeler ile ilgili talepleri de alındı. Dönem içerisinde yapılan çalışmaların yanı sıra yaz sezonunda yapılacak çalışmalar da değerlendirildi.

            Toplantıda görüşülen gündem maddeleri arasında, okula kayıtsız öğrenci takipleri, LGS-YKS değerlendirmeleri, okuma yazma kursları, taşımalı eğitimin planlanması, onarımlar gibi konular yer aldı. Toplantıda ayrıca,  2023-2024 eğitim öğretim yılı içerisinde Milli Eğitim Bakanlığı tarafından hazırlanıp tanıtımı yapılan yeni müfredat ve değişen yönetmelikler ile ilgili katılımcılarla paylaşımlar da bulunuldu.


02-07-2024

Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi No.38 ÇANKIRI - 03762801800, 03762801900

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.