ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlimizde Üç Anaokulunda Tam Gün Eğitim Sınıfları Oluşturuluyor

İlimizde Üç Anaokulunda Tam Gün Eğitim Sınıfları Oluşturuluyor

Çankırı İl Milli Eğitim Müdürlüğü Vilayetler Hizmet Birliği Anaokulu, Yarenler Anaokulu ve Ahmet Talat Onay Anaokulunda velilerimizden gelen talepler üzerine  2023-2024 eğitim öğretim yılında tam gün eğitim sınıfları (Kulüp Sınıfları) için öğrenci başvurusu alınacaktır.

                2023-2024 eğitim öğretim yılında, ihtiyaca yönelik sınıf sayısı artırılmak kaydıyla Vilayetler Hizmet Birliği Anaokulu, Yarenler Anaokulu ve Ahmet Talat Onay Anaokulu bünyesinde açılacak kulüp sınıflarında tam gün eğitim öğretim faaliyetleri yürütülecektir. Başvurular kapsamında yeterli sayıya ulaşılamaması durumunda tam gün sınıfları oluşturulamayacaktır. Tam gün eğitim sınıfları 4 ve 5 yaş gruplarına yönelik açılacaktır.

                Anaokulu tam gün eğitim sınıfları (Kulüp Sınıfları) hakkında daha detaylı bilgi için Vilayetler Hizmet Birliği Anaokulu Müdürlüğü, Yarenler Anaokulu Müdürlüğü ve Ahmet Talat Onay Anaokulu Müdürlüğü ile iletişime geçebilirsiniz.

Kamuoyuna saygı ile duyurulur.

23-06-2023

Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi No.38 ÇANKIRI - 03762131536, 03762131134

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.