ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlker Tuncay İlkokulu Avrupa Birliği(AB) Hibe Projesi Sözleşmesini İmzaladı

İlker Tuncay İlkokulu Avrupa Birliği(AB) Hibe Projesi Sözleşmesini İmzaladı

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Avrupa Birliği ve Mali Yardımlar Dairesi Başkanlığı'nca çıkılan Bütünleştirici Eğitim İçin Özel Eğitim Hizmetlerinin Kalitesinin Artırılması Hibe Programı (EuropeAid/162216/ID/ACT/TR) çağrısı kapsamında sunmuş olduğumuz 146 referans numaralı "To the Beyond of Handicaps with School-Family Cooperation" isimli sözleşme dosyası 20.09.2021 Pazartesi günü saat 16.00'da  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Avrupa Birliği ve Mali Yardımlar Dairesi Başkanlığı'nda okulumuz İlker Tuncay İlkokulu temsile yetkili kişi olarak belirtilen müşterek Okul Müdürü İsmail KÜÇÜK ve Müdür Yardımcısı Şanser SAPMAZ tarafından imzalanmıştır.

Çankırı'da İstiklal Yolu İlkokulu ve Karatekin İlkokulu yerel ortaklığıyla uygulanacak Özel Eğitim Öğrencilerinin ailelerine yönelik projenin yaklaşık 107.000 Euro bütçesi bulunmaktadır. Projemiz Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Avrupa Birliği ve Mali Yardımlar Dairesi Başkanlığı'nca da onaylandıktan sonra faaliyetlere başlanılacaktır. Projenin yazım aşamasında büyük katkıları bulunan ve bize her zaman destek olan Çankırı Valiliği AB Dış İlişkiler Bürosu'ndan sorumlu Eda COŞGUN'a teşekkür ederiz.

Başarılı bir şekilde yürütmeyi düşündüğümüz projemizin Çankırı'mıza hayırlı olmasını diliyoruz. 

23-09-2021

Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi No.38 ÇANKIRI - 03762131536, 03762131134

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.