ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlker Tuncay İlkokulu Veli Buluşması Düzenlendi

İlker Tuncay İlkokulu Veli Buluşması Düzenlendi

Müdürlüğümüz tarafından organize edilen Nisan ayı velilerle buluşma toplantısı İlker Tuncay İlkokulu veli, öğretmen ve yöneticilerinin katılımı ile gerçekleştirildi.

Çocukların öğrenme süreçleri ile ilgili olarak tüm aktörlerin okulu geliştirme çalışmasında yer alması konusu eğitimin önemli mihenk taşları arasında yer almaktadır. Bu maksatla her ay düzenlenen veli buluşmaları İlker Tuncay İlkokulu velileri, öğretmenleri ve yöneticilerinin katılımı ile gerçekleştirildi.

İl Millî Eğitim Müdürü Muammer ÖZTÜRK başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya İlker Tuncay İlkokulu Müdürü İsmail KÜÇÜK, okul öğretmenleri ve öğrenci velileri katıldı.

ÖZTÜRK yaptığı konuşmada; okul aile iş birliğinin önemine vurgu yaparak velilerin eğitim süreci içerisinde daha aktif rol almaları gerekliliğine değindi. Okullarımızda alınan salgın önlemleri hakkında velilerimize bilgilendirmeler yaptı. Kitap okumanın önemine değinen ÖZTÜRK, "Yarenler Okuyor" projesini tanıtarak velilerimizden kitap okuyarak çocuklarımıza örnek olmaları konusunda destek istedi.

İlimizdeki eğitim öğretim faaliyetleri ile ilgili velilere ve öğretmenlere genel bilgilendirmelerde bulunan ÖZTÜRK, konuşmasının ardından velilerin sorularını yanıtlayarak onların görüş ve önerilerini dinledi.

09-04-202109-04-2021

Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi No.38 ÇANKIRI - 03762131536, 03762131134

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.