ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İmam Hatip Ortaokulu Danışma Kurulu Toplantısı Yapıldı

İmam Hatip Ortaokulu Danışma Kurulu Toplantısı Yapıldı

Millî Eğitim Bakanlığı Özel Program ve Proje Uygulayan Eğitim Kurumları Yönetmeliği doğrultusunda oluşturulan Çankırı Hacı Murad-ı Veli İmam Hatip Ortaokulu Danışma Kurulu; akademik, mesleki, sosyal ve kültürel yönden katkı verecek üyelerin katılımıyla 08.11.2022 Salı günü okul salonunda toplandı.

Toplantıya İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Karatekin Üniversitesi Edebiyat Fakültesi, İslami İlimler Fakültesi ve İl Müftülüğünden temsilciler, İmam Hatip Okul Müdürleri, STK Temsilcileri ve Okul Aile Birliği Yönetimi katılım sağladı.

Özel program ve proje uygulayan imam hatip okullarının misyon, vizyon ve hedeflerine uygun olarak eğitim-öğretimin kalitesini ve öğrenci başarısını artırmak, ülkemizde ve dünyada yaşanan gelişmeleri takip ederek etkin ve lider okul olmaları için katkı sağlamak, çeşitli bilimsel, sosyal ve kültürel etkinliklerin planlanıp yürütülmesinde kamu ve özel sektör kuruluşları ile diğer paydaşlar arasındaki işbirliğini ve bu işbirliğin sürdürülebilirliğini sağlamak, akademik ve bilimsel alanlarda uzmanlar, akademisyenler, danışmanlar vasıtasıyla uygulama, araştırma ve geliştirme gücünü arttırmaya yönelik çalışmaların yapılması konularında istişareler yapıldı.

10-11-202210-11-2022

Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi No.38 ÇANKIRI - 03762131536, 03762131134

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.