ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İnsansız Hava Aracına İlgi Artıyor
![İnsansız Hava Aracına İlgi Artıyor](/meb_iys_dosyalar/2019_03/05133546_14113255_image1.jpg)
Çankırı TOBB Fen Lisesi tarafından üretilen Karatekin İnsansız Hava Aracına ulusal düzeyde ilgi artıyor. 27 Şubat Çarşamba günü TRT Ankara radyosunun hazırladığı TRT Radyo 1´de 13:00 - 14:20 saatleri arasında canlı yayınlanan “Hayatın Sesi” programına okul müdürü Nazır ŞAHİN ve ilk kadın İHA pilotu TOBB Fen Lisesi öğrencisi Belinay ÖZÇELİK konuk oldular.
Okulumuzu , öğretmenlerimizi ve öğrencilerimizi başarıları nedeniyle tebrik ederiz.