ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İstiklâl Anaokulu Veli Buluşması Gerçekleştirildi

İstiklâl Anaokulu Veli Buluşması Gerçekleştirildi

08.03.2021 tarihinde ilimiz İstiklâl Anaokulu velileri ile telekonferans yöntemi ile veli buluşması düzenlendi.

Saat:19.00'da başlayan veli toplantısına İl Millî Eğitim Müdürümüz Muammer ÖZTÜRK de katılım sağladı. Toplantıda salgın tedbirleri ve senaryoları, okullarımızda yürütülen eğitim öğretim durumu, yüz yüze eğitime kademeli geçiş süreci ile ilgili birçok konuya değinildi.

Annenin çocukların ilk ve daimi öğretmeni olduğundan bahseden ÖZTÜRK, çocukların büyüyüp evden uçuncaya kadar geçen süre zarfında çocuklarımıza nasıl yol gösterileceği, nasıl desteklenecekleri hakkında bilgiler verdi. Çocuklarımızda okuma kültürü oluşturulmasında aile ve okulun sorumluluklarına değinildi. Okul-veli-öğrenci işbirliğinin sıkı olması gerektiği, günümüzde dijital çağda yetişen bireylerin gereksinimleri ve yetişmeleri hususunda bu işbirliğinin mühim olduğu toplantıda dile getirildi.

Toplantı sonunda velilerden gelen soruları cevaplayan İl Millî Eğitim Müdürümüz Muammer ÖZTÜRK, müdürlüğümüz bünyesinde bulunan sosyal medya hesapları ve internet sitesinin takip edilmesini önererek, gelişmeler hakkında kurumsal paylaşımların takip edilebilmesinin önemli olduğunu vurguladı.

Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi No.38 ÇANKIRI - 03762131536, 03762131134

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.