ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İstiklâl Marşı'nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy'u Anma Günü Çevrimiçi Slogan Yarışması'nda İl Birincisi Olan Öğrencimize Ödülü Verildi

İstiklâl Marşı'nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy'u Anma Günü Çevrimiçi Slogan Yarışması'nda İl Birincisi Olan Öğrencimize Ödülü Verildi

Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğümüze bağlı okullarda "İstiklal Marşı'nın Kabulünün 100. Yılı ve Mehmet Akif ERSOY'u Anma Günü" etkinlikleri kapsamında "On Kıta Bir Vatan, İlelebet istiklâl" temasında "Çevrim İçi Slogan" yarışması düzenlenmişti.

Yarışma doğrultusunda komisyonlar kurulmasının akabinde  yarışmaya katılan öğrencilerimiz arasından il birincisi belli oldu. Değerlendirmeler sonucunda Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencimiz Burhan ALABAŞ il birincisi olmayı başardı.

Öğrencimizin ödülünü Sayın Valimiz Abdullah AYAZ takdim etti.  Valimiz öğrencimizi başarısı nedeniyle kutlarken, öğrencimizin başarılarının devamını diledi. Ödül töreninde öğrencimize katılım belgesi, Millî Şairimiz Mehmet Akif ERSOY'un kıymetli eseri Safahat ve günün anısına Bakanlığımız Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğümüzün hazırlattığı plaket takdim edildi.

Başarılarından dolayı öğrencimize, öğrencimizin yetiştirilmesinde emeği geçen okul idareci ve öğretmenlerimize, evladımızın kıymetli ailesine teşekkür ederiz.

20-04-202120-04-202120-04-2021

Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi No.38 ÇANKIRI - 03762131536, 03762131134

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.