ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kaymakamlarımızla Eğitim Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

 Kaymakamlarımızla Eğitim Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

Valilik Konferans Salonunda,  Valimiz Sayın Abdullah AYAZ Başkanlığında eğitim konulu bilgilendirme toplantısı yapıldı.

Toplantıya Valimiz Sayın Abdullah AYAZ'ın yanı sıra Vali Yardımcımız, 11 İlçe Kaymakamımız, İl Milli Eğitim Müdürümüz, İl MEM müdür yardımcılarımız katıldı.

İl Millî Eğitim Müdürü Muammer ÖZTÜRK tarafından Millî Eğitim Müdürlüğüne ait verilerin ve çalışmaların sunumunun yapıldığı toplantıda ilçelerimizin eğitim çalışmaları kapsamında bilgilendirmeler arz edildi. Toplantıda yapılan sunumda ilçelerimizin öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, gerçekleştirilen projeler, yatırımlar, derslik sayıları, derslik başına düşen öğrenci sayıları, ilçe genelinde her ay düzenlenen veli buluşmaları, ilçe genelindeki sınav başarıları, gerçekleştirilmesi planlanan eğitim stratejileri, istatistiki veriler ele alınarak, detaylı sunum yapıldı.

Öğrencilerin ders dışı öğrenme ortamları, öğrencilere ve velilere yönelik rehberlik çalışmaları, il genelinde başarı elde edilmiş projelerin yaygınlaştırılması, salgın sürecinde eğitim ortamları ve öğrenci kazanımları konusunda yapılan çalışmalar detaylı olarak değerlendirildi. Toplantıda ilçe Kaymakamlarımızdan gelen görüş ve öneriler alındı.

Sayın Valimiz Abdullah AYAZ'ın bu tür toplantıların farklı zamanlarda tekrar yapılacağını ifade etmesi ile sunum tamamlandı.

07-10-2021

Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi No.38 ÇANKIRI - 03762131536, 03762131134

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.