ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kızılırmak'ta Bir İyilik Hikayesi

Kızılırmak'ta Bir İyilik Hikayesi

Çankırı İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Kızılırmak Ortaokulu öğretmenimiz Fatma AKSU, TRT kanalı ''İyilik Hikayeleri'' programının bu haftaki konuğu oldu.

Kızılırmak Ortaokulu bünyesinde Beden Eğitimi ve Spor öğretmeni olarak görev yapan Fatma öğretmenimiz sayesinde kurulan Kız Voleybol takımı çalışmalarına devam ediyor. Çalışmaları esnasında bir an olsun takımı yalnız bırakmayan Fatma öğretmen, antrenmanlar ve maçlarda 6 aylık bebeği Yasemin ile birlikte takıma destek oluyor. Röportajında, yaşadığı yerin küçük ya da büyük olmasının bir önemi olmadığını, önemli olan öğrencilerinin istekleri olduğunu belirten Fatma öğretmen, öğrencilerden gelen isteklerin takım kurma konusunda kendini heyecanlandırdığını da sözlerine ekledi.

Fatma öğretmenimize, öğrencilerimizin akademik başarılarının yanında sportif faaliyetlere yönelmesi konusunda verdiği emek ve fedakarlıklar için teşekkürlerimizi sunar, Kızılırmak Ortaokulu bünyesinde kurulan Kız Voleybol takımına başarılar dileriz.

İyilik Hikayeleri 5.bölüm için TIKLAYINIZ

Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi No.38 ÇANKIRI - 03762131536, 03762131134

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.