ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Konu Tarama Testleri Çalışmaları Devam Ediyor

Konu Tarama Testleri Çalışmaları Devam  Ediyor

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ölçme Değerlendirme Merkezimiz tarafından uzaktan eğitim sürecinde ilimiz öğrencilerine soru desteği sağlamak amacıyla Konu Tarama Testleri hazırlanmaya başlanmıştır.

Konu Tarama Testleri süreç içerisinde her sınıf seviyesinde ortaokul düzeyinde Türkçe, Matematik, Fen Bilimleri, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi, İngilizce ve Sosyal Bilgiler (İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük) derslerinden; lise düzeyinde Türk Dili ve Edebiyatı, Matematik, Fizik, Kimya, Biyoloji, Tarih, Coğrafya, Felsefe, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi ile İngilizce derslerinden yayınlanacaktır.

Bu yoğun ve meşakkatli planlama kapsamında Çankırı Ölçme Değerlendirme Merkezinin yanında olan soru yazan ve soruları yayınlanan branş öğretmenlerimize, daha önceki çalışmalarımızda olduğu gibi bu çalışmada da bizleri yalnız bırakmayan ortak sınav komisyonlarındaki öğretmenlerimize, soruların dizgisine katkı sağlayan Bilişim Teknolojileri öğretmenlerimize çok teşekkür ederiz.

İlk olarak 8. Sınıf testleri hazır hale getirilmiştir.

Çalışmanın öğrencilerimize ulaştırılması dileğiyle...

8. Sınıf Türkçe Konu Tarama Testi

8. Sınıf Matematik Konu Tarama Testi

8. Sınıf İnkılap Tarihi Konu Tarama Testi

8. Sınıf İngilizce Konu Tarama Testi

8. Sınıf Fen Bilimleri Konu Tarama Testi

8. Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Konu Tarama Testi

Cevap Anahtarları

Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi No.38 ÇANKIRI - 03762131536, 03762131134

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.