ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Korgun Ortaokulu Bocce Sporunda Başarıya İmza Attı
![Korgun Ortaokulu Bocce Sporunda Başarıya İmza Attı](/meb_iys_dosyalar/2024_06/04092125_whatsappimage20240523at13.10.07.jpg)
Korgun Ortaokulu Yıldız Erkek Bocce takımı, Samsun'da düzenlenen bölge turnuvasında üçüncü olarak başarıya imza attı.
Turnuvaya, ülkenin dört bir yanından gelen sporcu öğrenciler katıldı. 81 ilden takımların yer aldığı müsabakalarda katılımcılar kıyasıya rekabet etti. İlimizi 3 kategoride temsil eden Korgun Ortaokulu takımı, Aydın'da düzenlenecek olan Türkiye Şampiyonası'nda da ilimiz adına mücadele edecek. Sporcu öğrencilerimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.