ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Köy Okullarımızda Rehberlik Etkinlikleri Devam Ediyor

Köy Okullarımızda Rehberlik Etkinlikleri Devam Ediyor

İlimiz merkezinde bulunan köy okullarımızda yapılan rehberlik ve özel eğitim hizmetlerinin izlenmesi, değerlendirilmesi ve gerekli koordinasyonun sağlanması amacıyla Çankırı Şehit Yusuf Çelik Rehberlik ve Araştırma Merkezi yönetici ve öğretmenleri tarafından ziyaretler gerçekleştirilmiştir.

Yapılan okul ziyaretlerinde Tüney Şehit Mehmet Demir İlk ve Ortaokulu,  Ünür Şehit İlyas Aldağ İlk ve Ortaokulu, Karadayı İlk ve Ortaokulu öğrencilerine yönelik akademik başarıyı artırma ve okula uyumu kolaylaştıracak psikososyal etkinlikler düzenlenmiştir. Okul yöneticileri ve öğretmenlerle de durum değerlendirilmesi yapılarak kurumlar arası işbirliğinin artırılması amaçlanmıştır.

Öğrenci ve öğretmenler yapılan ziyaretlerden ve uygulanan etkinliklerde dolayı memnuniyetlerini paylaşmışlardır.

Tüney Köyü ziyaretinde 15 Temmuz Şehidi olan aynı zamanda ilimiz Rehberlik ve Araştırma Merkezi Müdürlüğü'ne ismi verilen Şehit Yusuf Çelik'inde kabri ziyaret edilerek, günün anısına bir çam fidanı dikilmiştir.

Okul ziyaretlerinde emeği geçen tüm personele ve köy okullarımızda fedakârca görev yapan tüm eğitim camiasındaki görevli personelimize teşekkür ederiz.

09-11-202009-11-202009-11-2020

Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi No.38 ÇANKIRI - 03762131536, 03762131134

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.