Lise Müdürleri Değerlendirme Toplantısı Gerçekleştirildi
![Lise Müdürleri Değerlendirme Toplantısı Gerçekleştirildi](/meb_iys_dosyalar/2023_10/09132719_1.jpg)
Çankırı İl Merkezinde görev yapan lise müdürleri ile İl Milli Eğitim Müdürü Muammer Öztürk başkanlığında değerlendirme toplantısı düzenlendi.
6 Ekim 2023 tarihinde İl Milli Eğitim Müdürlüğü Salonunda gerçekleştirilen toplantıya İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı İlker Kendir, Şube Müdürü Muhsin Cesur ve lise müdürleri katılım sağladı. Toplantıda, 2023-2024 eğitim öğretim yılında yapılacak çalışmalar ile Cumhuriyetin 100. Yılı nedeniyle okullarda düzenlenecek etkinlikler de detaylı başlıklar halinde görüşüldü. Toplantı okul ve kurum müdürlerinin taleplerinin alınmasıyla tamamlandı.