ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Liselere Giriş Sınavı ( LGS ) Toplantısı Gerçekleştirildi

Liselere Giriş Sınavı ( LGS ) Toplantısı Gerçekleştirildi

Çankırı İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından il merkezinde yer alan okul müdürlerinin katılımıyla Liselere Giriş Sınavı öncesi bilgilendirme ve değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.

                İl Milli Eğitim Müdürlüğü salonunda gerçekleştirilen toplantıya, Çankırı İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı İlker KENDİR, Şube Müdürleri İbrahim FIRAT, Recep AYDINÇAKIR, Ebubekir YETKİN, Muhsin CESUR ve okul müdürleri katılım sağladı.

                  Liselere Giriş Sınavlarına ilişkin uygulama esasları ve sınav güvenlik önlemlerine dair bilgilerin sunulduğu toplantıda, öğrencilerin sorunsuz ve problemsiz bir sınav süreci geçirmeleri üzerine detay bilgiler ele alındı. Toplantıda sınav öncesi, sınav esnası ve sonrasında görevli öğretmenlerin ve personelin yapması gereken iş ve işlemler hakkında bilgiler aktarıldı.

                Çankırı İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı İlker KENDİR, sınavlarda görevli öğretmen ve personelin öğrencilerin sınav konforu için azami düzeyde kurallara riayet etmeleri gerektiğini vurgulayarak, eğitim ailesine sorunsuz bir sınav süreci geçirmeleri temennisinde bulundu.

03-06-2022

Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi No.38 ÇANKIRI - 03762131536, 03762131134

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.