ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Marka Adı Yarışması Düzenleniyor

Marka Adı Yarışması Düzenleniyor

İlimiz Şehit Mehmet Ata Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi "Ödüllü Marka Yarışması" düzenliyor. 2023 yılı itibariyle İl Milli Eğitim Müdürlüğü Şehit Mehmet Ata Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Gıda Atölyesinde süt ürünleri (yoğurt,  peynir, ayran) üretimi alanında ruhsat alım işlemleri tamamlanarak üretim faaliyetlerine başlanmıştır.

             Bu kapsamda okul bünyesinde üretilen süt ürünlerinin özelliklerinisade,yaratıcı,işlevselveakıldakalıcıbirbiçimde yansıtılması amacıyla marka yarışması düzenleniyor. Ödüllü olarak düzenlenen yarışmaya, katılım ücretsiz olup, 15 yaşını doldurmuş ve İlimizde ikamet eden tüm vatandaşlarımız yarışmaya başvuru yapabileceklerdir. Başvuruların değerlendirilmesinde belirtilen marka isimlerinin kısa, özgün, ayırt edici ve üretilen ürünlerle uygun olması özellikleri aranacaktır.

    Yarışma hakkında detaylı bilgi ve yarışma şartnamesine Şehit Mehmet Ata Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi web sayfası veya Çankırı İl Milli Eğitim Müdürlüğü internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yarışma şartnamesine ulaşmak için TIKLAYINIZ

Yarışma başvuru sayfasına ulaşmak için TIKLAYINIZ

16-03-2023

Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi No.38 ÇANKIRI - 03762801800, 03762801900

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.