ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MEB Genel Müdürleri Çankırı’yı Ziyaret Etti

MEB Genel Müdürleri Çankırı’yı Ziyaret Etti

Çankırı İl Milli Eğitim Müdürlüğü 17 Mayıs Perşembe günü Milli Eğitim Bakanlığından gelen konuklarını ağırladı.

Ölçme Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürü Doç. Dr. Bayram ÇETİN, Hukuk Hizmetleri Genel Müdürü Hayati CANKALİOĞLU, ÖDSHGM Veri Analizi İzleme ve Değerlendirme Daire Başkanı Kemal BÜLBÜL, Ölçme Değerlendirme Uygulamalarını İzleme Araştırma ve Geliştirme Projesi Koordinatörü İsmail KARADANA önce Muazzez Ser-Ved Ortaokulu ardından Hacı Murad-ı Veli İmam Hatip Lisesi öğretmenleriyle buluştu. Ölçme Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürü Doç. Dr. Bayram Çetin samimi bir atmosferde öğretmenlerin istek ve önerilerini, sorun ve kaygılarını dikkatle dinledi; iletilenleri değerlendirmek ve ilgili makamlara ulaştırmak üzere notlar aldı. Konuklara İl Milli Eğitim Müdürü Muammer ÖZTÜRK ve milli eğitim şube müdürü Kenan YADA eşlik etti.

Öğleden sonra ise ilimizde yeni kurulan ölçme değerlendirme merkezini ziyaret eden heyet, Çankırı ÖDM koordinatörleriyle tanışarak kısa süreli bir toplantı gerçekleştirip Çankırı’dan ayrıldı.

 

22-05-201822-05-201822-05-2018

Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi No.38 ÇANKIRI - 03762131536, 03762131134

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.