ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"Medeniyetin İzleri Sanat Günleri" Çalıştayı BaşlıyorÇankırı İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Selahattin İnal Güzel Sanatlar Anadolu Lisesi Müdürlüğü bünyesinde, 01-07 Mart 2022 tarihleri arasında ''Medeniyetin İzleri Sanat Günleri'' isimli Çalıştay başlıyor.

Öğrencilerimizin sanatsal aktiviteleri uygulamalı olarak gözlemlemeleri, teorik bilgileri ile edinecekleri bilgileri harmanlayarak daha kalıcı hale getirmeleri ve önceki medeniyetlerki sanat anlayışını karşılaştırabilmelerine katkı sağlamak adına düzenlenen Çalıştay'a, Seramik Sanatçısı Ayşen DİNÇ ve Kevser AKÇAKAYA, Ressam Nevin ERHAL ve Oktay ASLANTAŞ katılım sağlayacaklardır. Bir hafta sürecek Çalıştay'da , sanatçılarımızın sunacağı canlı performanslar yanında, öğrencilerimizle  birlikte yapılacak uygulamalı eğitimler de yer alacaktır. Etkinlikler ve Çalıştay sonunda yapılan çalışmalar düzenlenecek kapanış sergisi ile "Medeniyetin İzleri Sanat Günleri" Çalıştay'ı tamamlanacaktır.

 Tüm sanatseverler için Çalıştay'ın faydalı olmasını diliyoruz.

28-02-2022

Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi No.38 ÇANKIRI - 03762131536, 03762131134

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.