Merkez İlçe Öğrenci Meclis Üyeleri Seçimi Yapıldı
![Merkez İlçe Öğrenci Meclis Üyeleri Seçimi Yapıldı](/meb_iys_dosyalar/2018_11/09143035_IMG-20181107-WA0002.jpg)
Çankırı Şehit Yusuf Çelik Rehberlik ve Araştırma Merkezinde 07/11/2018 tarihinde saat 09.00’da “Demokrasi Eğitimi ve Okul Meclisleri Projesi” kapsamında 2018-2019 eğitim-öğretim yılı merkez ilçe delege seçimleri yapılmış olup aşağıda isimleri yazılı öğrenciler delege olarak seçilmişlerdir.
Çankırı-Merkez İlçe Öğrenci Meclisi Üyeliklerine:
1-YAVUZ KEMAL DEMİR
2-MUHAMMED ERKAN GÖKTAŞ
3-ALTAN YİĞİT SARAÇ
4-NURSİMA ŞENOVALI
5-BURAK İPEK seçilmişlerdir.
Demokrasi Eğitimi ve Okul Meclisleri Projesi “ kapsamında İl Öğrenci Meclis Başkanı seçimleri ise 14/11/2018 tarihinde saat 09.00’da Şehit Yusuf Çelik Rehberlik ve Araştırma Merkezinde yapılacaktır.