ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Mesleki Eğitimde Kapasite Geliştirme Programının 1. Dönem Sonuçları KUZKA Tarafından Açıklandı

Mesleki Eğitimde Kapasite Geliştirme Programının 1. Dönem Sonuçları KUZKA Tarafından Açıklandı

Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) 2022 Yılı Mesleki Eğitimde Kapasite Geliştirme Teknik Destek Programı kapsamında başvurusu kabul edilen projelerin değerlendirme süreçleri tamamlandı ve desteklenmeye hak kazanan projeler belli oldu.

            KUZKA tarafından 27 Mayıs 2022 tarihinde ilan edilen "2022 Yılı Mesleki Eğitimde Kapasite Geliştirme Teknik Destek Programı" kapsamında başvurusu alınan projelerin değerlendirilme süreci sona erdi. Teknik Destek Programı kapsamında Kastamonu, Çankırı ve Sinop illerinden başvurusu alınan projelerden toplam 3 proje başarılı bulunarak Ajans Genel Sekreterliği onayıyla desteklenmeye hak kazandı.

            Desteklenmeye hak kazanan "Markalaşan Çankırı" başlıklı projemiz ile Mesleki Eğitim kurumlarımızın Sınai Mülkiyet hakları konusunda daha fazla bilgi sahibi olmaları ve her bir kurumumuzun patent, faydalı model ve tasarım başlıklarına ilişkin tescilli ürün ortaya koymaları sağlanmış olacaktır.

            Projenin ilimize faydalı olmasını temenni eder, hazırlık sürecine destek veren KUZKA personeli ve projeyi hazırlayan Ar-Ge Birimimize teşekkür ederiz.

12-08-2022

Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi No.38 ÇANKIRI - 03762131536, 03762131134

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.