ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürlüğünden Engelliler Deneğine Ziyaret

Milli Eğitim Müdürlüğünden  Engelliler Deneğine Ziyaret

3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeni ile Çankırı İl Milli Eğitim Müdürü Muammer Öztürk, Çankırı Engelliler Derneğini ziyaret etti. Çankırı Engelliler Derneği Başkanı Selami Deveci ve dernek yönetimi il genelindeki engelli bireylerin sayısı ve yapılan etkinliklere yönelik ziyaretçilere bilgi verdi.  Öztürk de il merkezi ve ilçelerdeki engelli öğrencilerin eğitim ortamlarından daha kolay yararlanabilmeleri amacı ile eğitim kurumlarında yapılan fiziki iyileştirmeler ve özel eğitim hizmetleri alanındaki çalışmaları paylaştı.

 Ziyarete Çankırı Şehit Yusuf Çelik Rehberlik ve Araştırma Merkezi Müdürü Çelebi Çağlayan, Çankırı Şehit Ömer Faruk Biçer Özel Eğitim Meslek Okulu Müdürü Mürsel Akkaya ve öğrencileri Yusuf Kara ve Levent Gazi katıldı.

Çankırı Engelliler Derneği Başkanı Selami Deveci'ye günün anısına Çankırı Şehit Ömer Faruk Biçer Özel Eğitim Meslek Okulu, El Sanatları Bölümü öğrencilerinin yapmış olduğu tepsi hediye edildi.

Çankırı İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak her öğrencimiz özel ve değerlidir anlayışı ile yaptığımız çalışmalarda emeği geçen tüm eğitim camiasına teşekkür ediyor, bu vesile ile tüm engelli öğrencilerimizin, vatandaşlarımızın 3 Aralık Dünya Engelliler Günü'nü paylaşıyor, bir gün değil, her gün yanlarında olduğumuzu belirterek, selam ve saygılarımızı sunuyoruz.

02-12-202102-12-202102-12-2021

Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi No.38 ÇANKIRI - 03762801800, 03762801900

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.