ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Savunma Üniversitesi Tanıtım Semineri Düzenlendi

Milli Savunma Üniversitesi Tanıtım Semineri Düzenlendi

2021-2022 eğitim ve öğretim yılı için öğrenci temin faaliyetleri kapsamında, Milli Savunma Üniversitesi (MSÜ) bünyesinde yer alan Harp Okulları ve Astsubay Meslek Yüksek Okullarının, lise ve dengi okullarda öğrenim görmekte olan öğrencilere, bu okullardaki rehber öğretmenler tarafından tanıtılmasını sağlamak maksadıyla "Rehber Öğretmen Tanıtım Faaliyeti"  düzenlendi.

Milli Savunma Üniversitesi Kara Harp Okulu Dekanlığı adına Dr. Öğr. Üyesi Tuba EROĞLU AZAK ve Öğ. Bnb. Halit TAŞ'ın katıldığı tanıtım semineri Çankırı Şehit Yusuf Çelik Rehberlik ve Araştırma Merkezi Müdürlüğü toplantı salonunda yapıldı.

Seminere il merkezi ve ilçelerimizdeki ortaöğretim kurumlarında görev yapan rehber öğretmenler katıldı. Seminerde Milli Savunma Üniversitesi'ne öğrenci başvuru ve kayıt süreci, eğitim programları ve eğitim sonrası kariyer konuları paylaşıldı. Seminer, rehber öğretmenler tarafından konu ile ilgili merak edilen ve öğrencilerden gelen sorulardan oluşan soru cevap bölümü ile tamamlandı.

Oldukça ilgi gören ve çok faydalı olan seminerde emeği geçenlere, katılımcılara ve değerli bilgilerini bizlerle paylaşan Milli Savunma Üniversitesi temsilcileri Dr. Öğr. Üyesi Tuba EROĞLU AZAK ve Öğ. Bnb. Halit TAŞ'a teşekkür eder, aday öğrencilerimize de şimdiden başarılar dileriz.

2022 Milli Savunma Üniversitesi Askeri Öğrenci Aday Belirleme Sınavı (2022-MSÜ) ve Askeri Öğrenci Temini Kılavuzu henüz yayınlanmadı. Yayınlandığı anda Çankırı Şehit Yusuf Çelik Rehberlik ve Araştırma Merkezi resmi internet sitesitesinden ve sosyal medya hesaplarımızdan sizlere duyurulacaktır.

09-12-202109-12-202109-12-202109-12-2021

 

Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi No.38 ÇANKIRI - 03762131536, 03762131134

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.