ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Nevzat Ayaz Sosyal Bilimler Lisesi Veli Akademisi Projesinin Haziran Ayı Konusu Ergenlik Dönemi ve Ergenlerle İletişim Olacak

Nevzat Ayaz Sosyal Bilimler Lisesi Veli Akademisi Projesinin Haziran Ayı Konusu Ergenlik Dönemi ve Ergenlerle İletişim Olacak

Çankırı'da bir ilk olan SBL TV projesi ile Nevzat Ayaz Sosyal Bilimler Lisesi her hafta yeni konuklarıyla programlarına devam ediyor.

Nevzat Ayaz Sosyal Bilimler Lisesi, her ay kariyer buluşmaları, eğitim söyleşileri, veli akademisi başlıkları altında YouTube SBL TV üzerinden veli ve öğrencilerimize bilgilendirici içerikler sunuyor.

Okulumuzun gerçekleştireceği YouTube canlı yayınlarında Haziran ayı konukları Çankırı Devlet Hastanesinden psikiyatrist Uzman Dr. Yekta ÖZKAN ve Uzman Psikolog Bengisu Uzel TANRIVERDİ olacaklar. Konuklar ergenlik dönemi özellikleri, ergenlik dönemini yaşayan gençlerle ailelerin iletişim yolları, ailelerin gençlere yaklaşım tarzları gibi başlıklarda katılımcılara bilgilendirmeler yapacaklar. Programda izleyiciler merak ettikleri soruları uzman konuklarımıza iletebilecekler.

31 Mayıs Pazartesi saat 21.00 de YouTube SBL TV kanalında, moderatörlüğünü okul psikolojik danışmanımız Ayşe Sümeyye ŞEKER'in yapacağı programa veli ve öğretmenlerimizi davet ediyoruz.

27-05-2021

Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi No.38 ÇANKIRI - 03762131536, 03762131134

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.